СКЛАДЕНІ

Заскління тераси – відмінний спосіб зробити користування терасою всесезонним, а не лише літнім. Заскління тераси приміського будинку дозволить користуватися нею і в холодний період року. А якщо зробити тепле “скління” та встановити комин, то ця площа стає корисною незалежно від морозів за вікном.

Заскління тераси СКЛАДЕНИМИ СИСТЕМАМИ являє собою найбільш популярний варіант безрамного скління симетричного виконання, у верхній та нижній частинах, яких використовуються однакові набори профілів та роликів.

Такі системи призначені для скління не тільки терас, але також і балконів, веранд, лоджий, альтанок, літніх майданчиків ресторанів та кафе.

Стулки в складених системах переміщаються по нижній та верхній алюмінієвий направляючій та складаються “книжкою” біля однієї з стін. Вага скла припадає на нижній профіль, і це дозволяє використовувати системи в тому випадку, якщо неможливо закріпитися зверху. Відкривання даної системи може бути як на один, так і на два боки, і залежить від побажання клієнта та форми скління.

Складені системи скління дозволяють склити приміщення різноманітних форм: прямі, Г-образні, П-образні, радіусні та складної форми з декількома кутами. Всі вони витримують значні вітрові навантаження. Крім того, вони стійкі до корозії, так як всі профілі виготовлені з алюмінію, а інші деталі – з нержавіючої сталі та пластику.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

513 — копия (2)

Житлове                                                                                                            будівництво

513 — копия

Приватне                                                                                                            будівництво

513 — копия (3)

Промислове будівництво                                                                                               

513 — копия (4)

Офіси

513 — копия (5)

Магазини

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка