Скління ФАСАДІВ – найбільш сучасна, функціональна і естетична форма зовнішньої обробки будівель і приміщень. Скління фасадів будівель дозволяє досягти кількох цілей відразу:

  • Зробити зовнішній вигляд будівлі максимально презентабельним. Тоноване і дзеркальне скло особливо популярні при оформленні фасадів офісних будівель і банків.
  • Забезпечити максимальну освітленість приміщень. Очевидно, що навіть при використанні тонованого скла, повністю засклений фасад явно пропустить більше сонячного світла, ніж маленьке віконце.
  • Використання багатокамерних склопакетів укупі з енергозберігаючим склом робить панорамне скління повноцінним бар’єром для обміну теплом з навколишнім середовищем. Суцільне скління фасадів при правильному підборі матеріалу для обробки і скління фасаду не поступиться по теплоізоляційним якостям капітальній стіні.

Найбільш затребуваними і сучасними вважаються:

  • Структурний фасадне скління – скляні полотна щільно прилягають один до одного в одній площині, а з зовнішнього боку фасадів видно тільки стики шириною не більше 18 мм. У цьому варіанті склопакети приклеюються до алюмінієвого профілю і вставляються в стійко-ригеля каркас або вклеюються безпосередньо в несучу частину споруди. Герметичність з’єднань, надійність і міцність склеювання забезпечується спеціальними силіконовими речовинами, які і є головними несучими елементами конструкції. Так зване суцільне скління фасадів створює ілюзію цільної скляної поверхні.
  • Напівструктурне скління. Тут кожен з пакетів обрамляється фіксірующе-притискним алюмінієвим профілем, який може бути видно зовні. Такий підхід позбавляє від необхідності використовувати дорогі силіконові герметики і істотно знижує вартість фасаду.
  • Спайдерне скління – досить нове віяння в світлопрозорих металевих конструкціях. Також його називають точковим. Дозволяє виконати повне скління без рам, триплексом, загартованим або енергозберігаючим склом з жорсткими вимогами теплозахисту і механічної міцності. Герметизація споруд досягається шляхом точного прилягання склопакетів, закріплених на спеціальних кронштейнах, які в свою чергу монтуються на несучій алюмінієвому каркасі.При необхідності проміжки між скляними полотнами можуть оброблятися герметиком або силіконовою стрічкою. Спайдерна фасадна є найпривабливішою з естетичного виду, але найдорожчою зважаючи на складні розрахунків з проектування та монтажу.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

513 — копия (2)

Житлове                                                                                                            будівництво

513 — копия

Приватне                                                                                                            будівництво

513 — копия (3)

Промислове будівництво                                                                                               

513 — копия (4)

Офіси

513 — копия (5)

Магазини

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка