Поліроване скло виготовляється флоат методом і є високоякісним прозорим склом з плоскопараллельнимі поверхнями і застосовується для скління дверей, вікон, вхідних стін і порталів, зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель, вітрин, інтер’єрних перегородок, меблів і в інших місцях, де пред’являються високі вимоги по пропускання світла і естетичному оформленню заскленої поверхні.

Детальніше

КОЛІР

У торці класичне флоат прозоре скло має зеленуватий відтінок. У надпрозорому склі зеленуватий відтінок практично невидимий, але чим більше лінійний розмір, тим в глибині торця більше  «зеленого». Торець тонованого в масі скла (бронзового, сірого, зеленого, блакитного, синього, жовтого) завжди значно яскравіше кольору з боку поверхні. Якщо дивитися через поверхню тонованого скла, то чим товще скло (а значить і більше кольорової скломаси на одиницю площі скла), тим воно більше поглинає світла, і тим більш насиченим його колір (виготовлене з однієї і тієї ж скломаси бронзове тоноване скло товщиною 10 мм значно темніше аналогічного бронзового скла 4 мм).

 

Стандартные окраски тонированного в массе стекла:

прозрачный (clear);

бронзовый (bronze);

серый (grey);

зеленый (green);

голубой (blue).

Енергозберігаюче скло пов’язано з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів, а саме скло з таким покриттям одержало назву низькоемісійного. Це покриття забезпечуює проходження в приміщення короткохвильового, сонячного випромінювання, але перешкоджає виходу з приміщення довгохвильового теплового випромінювання, наприклад, від опалювального приладу (тому низькоемісійним скла ще називають селективними).

Мультифункціональне сонцезахисне енергозберігаюче скло поєднує в собі функцію захисту від сонячних променів, високий коефіцієнт теплозбереження і хороші характеристики світлопропускання. Мультифункціональне енергозберігаюче скло (зималіто), завдяки своїм властивостям забезпечує, захист від спеки влітку і збереження тепла взимку в приміщенні і є на порядок ефективніше звичайного енергозберігаючого скла LowE.

Триплекс, це комбінація скла, виготовлена ​​шляхом з’єднання по всій поверхні двох або декількох безбарвних, тонованих або відбиваючих шарів скла з прозорою, кольоровий, білої або безбарвної полімерною плівкою між ними. В останньому випадку комбінуванням варіантів різних стекол і плівок досягаються необхідні функціональні і естетичні ефекти, що задовольняють сучасним вимогам архітектури. Крім цього, пропонуємо енергозберігающій триплекс для використання в склопакетах і триплекс з потовщеною плівкою.

Поєднання скла з еластичною прокладкою забезпечує триплексу властивість безосколочності, тобто здатність виробу не давати відлітати або відділятися осколкам при руйнуванні скла від ударів або поштовхів. При ударах – навіть значної сили – всі осколки крихкого потрісканого скла міцно утримуються на внутрішній еластичній прокладці триплекса, що зберегла повністю свою цілість, або ж отримала лише розриви в окремих місцях. Триплекс хорошої якості в цілому стані важко відрізнити за зовнішнім виглядом його поля від звичайного одношарового або ж загартованого скла.

Завдяки високим тепло- і звукоізоляційним властивостям склопакети набули широкого застосування в якості важливого будівельного елемента.Для поліпшення тепло- звукоізоляційних властивостей склопакета простір між склом може заповнюватися інертними газами.

Сендвічпанель має тришарову або більш структуру (між шарами жорсткого матеріалу знаходиться утеплювач), завдяки чому і отримав таку назву. Зовнішні плити скріплюються з наповнювачем за допомогою преса. Такі панелі широко застосовуються в офісних перегородках і дверних блоках.

Плівки в світлопрозорих конструкціях застосовуються для захисту від сонця і перегляду, бронеплівкою від розбиття скла і проникнення.

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка