Рамкові москітні сітки з профілю Стандарт найбільш популярні. Виготовляються з алюмінієвого профілю шириною 30 мм. Дана москітна сітка має кращу міцність і жорсткість, ніж економ, завдяки широкому профілю рами. Переваги рамкової москітної сітки Стандарт: висока якість матеріалів; помірна ціна; матеріал сітки – скловолокно, а також алюмінієвий профіль дозволяють витримати складні погодні умови, в тому числі сильні морози і дощі; кріплення – Z-образні власники; не вимагає свердління отворів у віконній рамі.

Рамкова москітна сітка на вікно виготовлена з алюмінієвого профілю Преміум шириною 33 мм. Для кращого прилягання між рамою і полотном використовується Т-подібний ущільнювач. Кріпиться до рами за допомогою Zобразних власників. Не вимагає свердління отворів у віконній рамі. Полотно сітки зі скловолокна. Куточки москітної сітки Преміум повторюють форму і краще прилягають до рами.

Дана сітка виготовлена з внутрішнім кріпленням. Профіль має напівкруглу зовнішню сторону. Куточки в даній сітці внутрішні і не вигоряють на сонці, профіль на з’єднаннях зарізається під 45 градусів.

Рамкова москітна сітка. Профіль алюмінієвий. Матеріал сітки скловолокно. Встановлюється на кишенях.

Дверна москітна сітка для орних дверей. Може комплектуватися полікарбонатною фільонкою і виходом для домашніх тварин.

Дверна москітна сітка для відкривних дверей. Може комплектуватися алюмінієвої фільонкою.

Ролетна сітка кріпиться стаціонарно на віконну раму з боку вулиці. Полотно сітки розташовується в коробі зверху і, рухається по вертикалі вгору і вниз по напрямних, які також закріплені на рамі вікна .

Розсувна москітна сітка плісе це рамкова сітка, яка за допомогою направляючої, висуває і відсуває полотно сітки, складаючи його в гармошку. Відкривання сітки можливо по вертикалі знизу вгору, або по горизонталі зліва направо, справа наліво і від центру в сторони при цьому полотно сітки збирається у вигляді плісе. Такі москітні сітки кріпляться на віконні та дверні прорізи з боку вулиці.

Розсувні москітні сітки не «з’їдають» простір, необхідний для відкривання дверей або вікна і можуть встановлюватися в отворах великої ширини і висоти.Такі сітки дозволяють перетворити балкон, лоджію або терасу в додаткове приміщення на відкритому повітрі, надійно захищене від пилу, пуху і докучливих комах .Розсувні сітки володіють всіма достатками звичайних віконних і дверних москітних сіток. Вони довговічні, стійкі до несприятливих впливів зовнішнього середовища, зручні в обслуговуванні і монтажі.

Рамкова москітна сітка на вікно виготовлена з алюмінієвого профілю враховує особливості алюмінієвих конструкцій. Не вимагає свердління отворів у віконній рамі. Полотно сітки зі скловолокна.

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка