Фурнітура для пластикових та алюмінієвих вікон представлена ​​сукупністю систем, що виконують важливі функції. Комплекс механізмів дає можливість відкрити стулки у різних напрямках , затрудняє злом, запобігає випадковим відкриванням, створює захист від протікання та продування, забезпечує вентиляцію. За кожну функцію відповідають певні пристрої, якими оснащені віконні блоки.

 

Вікна розрізняють за типом відкриття:

ПОВОРОТНО-ВІДКИДНІ
ПОВОРОТНі
ВІДКИДНІ

Детальніше

ПОВОРОТНО-ВІДКИДНИЙ механізм забезпечує максимальний комфорт у приміщенні. Таке вікно може відкритися в двох позиціях – у горизонтальній та вертикальній плоскості, що значно підвищує зручність та практичність.

Переваги поворотно-відкидного вікна:

 • є можливість регулювання потоків повітря – в холодну погоду можна трохи відкинути створку для усунення сквозняків;

 • немає необхідності звільняти підвіконня – в районах з поміркованим кліматом або за наявності спліт-систем, окно можна відкрити лише у верхньому положенні;
 • не потрібен обмежувач – у деяких моделях є можливість регулювання кута відкриття створки.

Недоліків у поворотно-відкидного механізму трохи – до нього можна віднести більш високу вартість і необхідність бережного відношення в процесі експлуатації.

ПОВОРОТНИЙ механізм отримав найбільше застосування він забезпечує рівномірний провітрювання у верхній і нижній частині. Цим механізмом можна відкрити стулку тільки в горизонтальній площині всередину приміщення. Конструкція дуже проста з одного боку профілю змонтовані петлі, з іншого встановлені запірні вузли.

Переваги поворотного механізму:

 • більш надійна конструкція;
 • простий принцип роботи;
 • зручність обслуговування

Поворотний механізм це оптимальне співвідношення ціни і комфорту. На відміну від глухих вікон стулку можна відкрити для провітрювання, а вартість вікна нижче, ніж у більш досконалих моделей. Такі варіанти підійдуть для скління бюджетного житла, офісів, навчальних закладів та адміністративних приміщень.

Іноді від поворотного механізму відмовляються через недоліки:

 • для запобігання протягів потрібна установка обмежувача;
 • через повне відкриття виникають труднощі провітрювання в вітряну або холодну погоду;
 • для забезпечення ходу стулки підвіконня повинне бути завжди вільним.

Поворотний механізм простіше ремонтувати, з обслуговуванням впорається навіть людина без професійних навичок. Заміну замку або мастила його вузлів можна провести без вивчення інструкції.

Відкидний механізм ще один варіант відкривання вікон, в них стулка відкривається тільки вертикальної позиції.

Вибирають вікна з відкидним механізмом завдяки наступним перевагам:

 • зручність на підвіконні можна розташувати квіти, використовувати його як робочу полку;
 • практичність в районах із середнім кліматом або при установці кондиціонера можна обмежитися такою конструкцією для планового провітрювання приміщення;
 • безпека – такі вікна часто встановлюють при наявності в сім’ї маленької дитини.

Відкидні вікна найчастіше замовляють для навчальних і офісних будівель. Якщо приміщення знаходиться на тіньовій стороні, такої моделі досить для забезпечення вентиляції.

Недоліки відкидного механізму :

 • складності догляду миття зовнішньої поверхні вікна можливо тільки з вулиці;
 • ціна іноді краще трохи доплатити і встановити вікно з поворотновідкидним механізмом.

Прихована фурнітура

Як зрозуміло з назви, прихована віконна фурнітура це петлі і ножиці, приховані в конструкції віконної рами. Фіксується вона на стулках і усередині віконної рами, ущільнювач при цьому не видаляється. Особливість установки стулка відкривається максимум на 105 °.

Детальніше

Для чого потрібна прихована фурнітура Прихована фурнітура має ряд обмежень по установці, наприклад, її не ставлять на віконні конструкції з трьома секціями, з яких відкривається є середня, а також на фрамуги, що відкриваються вниз. Потаємні петлі дорожче аналогів відкритого монтажу. Проте, в ряді випадків, є сенс вибрати саме їх:

 • Створення стильного інтер’єру. Дизайн вікна з прихованими петлями стає більш лаконічним і елегантним, що дуже цінується дизайнерами, ось чому нерідко вона використовується в преміальних інтер’єрах.
 • Захист від проникнення. Прихована віконна фурнітура рекомендована для приватних будинків і квартир, приміщень, розташованих на перших і других поверхах будівлі, оскільки підвищує взломостойкость конструкції збити петлі прихованого монтажу практично неможливо, ризик незаконного проникнення в приміщення знижується.
 • Поліпшення тепло- і шумоізоляції. Якщо вікна виходять на галасливу вулицю або розташовані на навітряну сторону, є сенс задуматися про установку прихованої фурнітури, оскільки вона дає велику герметичність в порівнянні з відкритою.
 • Вікна зі збільшеним світловим прорізом. Потаємні петлі підходять, якщо ви вибираєте вікна з вузьким профілем.

Віконні приводи призначені для aвтomaтичнoгo відкривання та зaкpивaння вікoн, вeнтеляційних і димoвих шaхт, a тaкж для тoгo, щоб відкpивaти вікнa, до кoтpих не можливо дістатися, нaпpиклад, вoни знaхoдятьcя дуже виcoкo (cпopтивні зaли, бaceйни, тopгoві цeнтpи, цeхa), аб мають більший pозміp та дocтaтньo важки.

Похило-зсувна фурнітура об’єднує в собі всі переваги поворотновідкидної фурнітури з можливістю розсувного відкриття. При цьому відкриває значні переваги в експлуатації в порівнянні зі звичайною поворотною або поворотновідкидний фурнітурою.

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка