Дверна фурнітура велика група товарів, яка включає в себе різні ручки, дверні замки, петлі, доводчики, обмежувачі, шпінгалети та інші. Важливо, щоб дверна фурнітура ідеально вписалася в інтер’єр, потрібно точно підібрати її під розміри двері.

Похило-зсувна фурнітура об’єднує в собі всі переваги поворотновідкидної фурнітури з можливістю розсувного відкриття. При цьому відкриває значні переваги в експлуатації в порівнянні зі звичайною поворотною або поворотновідкидною фурнітурою.

Підйомно – зсувні конструкції можуть мати від 2 до 6 скляних стулок. Відкривні та «глухі» стулки можуть комбінуватися. Принцип роботи підйомно-зсувної системи наступний: при повороті ручки відбувається підведення стулки на кілька міліметрів. Після цього стулки можна легко пересувати по напрямних в потрібну сторону. Щоб забезпечити необхідний рівень відкриття, слід просто зафіксувати полотно в необхідному положенні. Підйомно-зсувні конструкції здатні замінити собою не тільки двері, але і цілу стіну, зберігши герметичність і теплоізоляцію.

Двері гармошка це конструкція, що розділяє окремі приміщення або ділить приміщення на частини і складається з вертикальних сегментів, скріплених між собою спеціальним механізмом. Зрушуючи, сегменти складаються в компактний пакет. У закритому стані являють видимість цільного полотна.

ПЕРЕВАГИ

1111

Безкоштовні                                                                                                              заміри

discount--v2

Знижки на всю
продукцію

Безымянный+

Гарантія на
всі товари

deliverytruck_122365.g

Безкоштовна
доставка